Lenovo HD300 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth

Fiyat:
799,00 TL
İndirimli Fiyat (%12,5) :
699,00 TL
Kazancınız 100,00 TL

Ürün Detayları

Lenovo HD300 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık


Kablosuz Bağlantı Rahatlığı

İlgili cihaz ile gerçekleştirilecek olan bağlantının kablosuz bir şekilde kurulması sayesinde kullanım esnasında kullanıcıların daha özgür bir hareket alanına sahip olması ve böyle daha rahat bir kullanım gerçekleştirmesi mümkün olur.


Güçlü Bağlantı

Söz konusu olan kablosuz bağlantı Bluetooth teknolojisi sayesinde gerçekleşmektedir. Bluetooth 5.0 versiyonu desteği bulunması ile birlikte kurulacak olan Bluetooth bağlantısı da oldukça kaliteli ve güvenilir bir şekilde olur. Bluetooth 5.0 teknolojisi bu hususta hem güçlü hem de kaliteli bir bağlantı imkanı sunar.


Bağlantı Mesafesi

Bağlantı kurulacak olan cihaz ile 10 metrelik bir bağlantı mesafesi kapsamında güçlü ve kaliteli bir bağlantı söz konusudur. 10 metrelik bu bağlantı mesafesi dahilinde gerçekleşen bağlantının kopması ya da kalitesiz aktarım sağlaması gibi durumlar gözlenmez.Etkili Ses Teknolojileri

Bluetooth Kulaklık yüksek ses teknolojileri ile donatılmıştır. Sahip olduğu bu etkili ses teknolojileri sayesinde ses aktarımı oldukça üst seviyelerde gerçekleşir. Böylece kullanım esnasında kullanıcılara daha kaliteli bir ses deneyimi sunulur.


Mikrofon Desteği

Ses aktarımı konusunda gözlenen yüksek performans aynı kaliteyi mikrofon tasarımında da göstermektedir. Bu hususta kuracağınız iletişim esnasında sesinizin karşı tarafa en yalın ve en net haliyle aktarılması söz konusu olur ve bu sayede daha sağlıklı bir iletişime imkan tanır.


Yüksek Dinleme Süresi

Tam dolu bir batarya ile kullanıcılara 11 saate kadar dinleme süresi sunulmaktadır. Bekleme süresi ise 150 saati bulmaktadır.

Diğer Özellikler
Stok KoduLEN-HD300
MarkaLenovo
Stok DurumuVar
6970648212988
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.