Logitech B330 Kablosuz Sessiz Mouse Wireless 910-004913

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
B330 Silent Plus
Hiç duraksamadan ve çalışma arkadaşlarınızı rahatsız etmeden her gün daha üretken olun. Sessiz Mouse'lar, %90'dan fazla gürültü azaltma özelliği sayesinde tıklama sesi olmadan aynı tıklama hissini verir.* Dayanıklı ve yüksek performanslı ayakları masaüstünde sessizce kayar. Yumuşak kaydırma tekerleği ise bu sessiz deneyimi tamamlar. Sessiz Mouse'lar gereksiz gürültüyü ortadan kaldırarak ofisteki herkes için daha sessiz bir çözüm bulmaya yardımcı olur. Bu, duyduğunuz son sinir bozucu tıklama sesi olsun. İş arkadaşlarınız size teşekkür edecek.

*Logitech B170'e kıyasla

 
Sessizliğin Keyfini Çıkarın
Klik sesi aynı hissi verir. Ancak siz ve iş arkadaşlarınız için tümüyle farklı bir deneyimdir. Sessiz Mouse'lar, tıklama sesinde %90?ın üzerinde azalma sağlar. Yüksek performanslı malzemeden yapılmış dayanıklı ayaklar ve kauçuk tekerlek sayesinde sessiz bir kaydırma sağlar. Araştırmalar, dikkat dağıtan daha az şey olduğunda, özellikle açık ofislerde, daha sağlıklı ve üretken bir çalışma ortamının oluştuğunu gösteriyor.
Sağ Eliniz Için Tasarlanmıştır
Kıvrımlı tasarım, baş parmağınızı dayayabileceğiniz bir yer ve daha iyi kontrol sağlıyor.
24 Ay Pil Ömrü
Açık güç modunda kaldıktan sonra bile teklemeden kullanıma hazır, hatta yoldayken de. Enerji tasarrufu sağlayan mühendislik sayesinde pil değiştirme süresi uzuyor. B330 SILENT PLUS kullanımda olmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer.
Kolay. Güvenilir. Güçlü.
Tak ve unut nano alıcısı sayesinde 10 metreye (33 feet) kadar kablosuz bağlantının keyfini çıkarın. B330 SILENT PLUS, neredeyse tüm yüzeylerde son derece kesin hareketler için Logitech® Gelişmiş Optik İzleme teknolojisine sahiptir. Uğraştırmaz, yazılım gerektirmez. Windows®, Mac, Chrome OS? veya Linux® tabanlı bilgisayarlar ile uyumludur.
Quiet Mark Sertifikası
Logitech, dünyada Quiet Mark sertifikasını alan ilk mouse şirketidir. İngiltere?de Noise Abatement Society tarafından hazırlanan bu uluslararası onay işareti ödül programı, gürültüyü azaltmak üzere tasarlanan teknolojiyi onayladı.
Teknik Özellikler
Kablosuz Teknoloji
Gelişmiş 2,4GHz kablosuz bağlanabilirlik
Windows® 10 veya üzeri, Windows 8, Windows RT, Windows 7
Mac OS X 10.5 veya üzeri
Chrome OS?
Linux Kernel 2.6+2
USB bağlantı noktası
Warranty
1 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi
Part Number
910-004913
Diğer Özellikler
Stok KoduLOG-B330BK
MarkaLogitech
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
5099206066717
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.