MCDODO CA-1470 140W TYPE-C TO MAGSAFE 3 ŞARJ KABLOSU 2M - SİYAH

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Mcdodo Manyetik Hızlı Şarj Kablosu MagSafe 3 konektörleri ile benzersiz ve kullanışlı bir şarj kablosudur. MacBook'ları şarj etmek için mükemmeldir, Mcdodo CA-1470 ile bu işlem aynı derecede hızlı, verimli ve güvenlidir.
Bağlantı noktalarına zarar vermeden kabloyu kolayca ve hızlı bir şekilde takıp çıkarmanıza olanak tanıyan bir manyetik konektöre sahiptir. Kablo, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air gibi çeşitli cihazlar ve MagSafe 3 konnektörü olan diğer cihazlarla uyumludur.
Manyetik şarj

Hareketli parça olmadığından ve kontaklar güçlü bir mıknatıs tarafından yerinde tutulduğundan bağlantı noktasını ve kabloyu aşınmaya ve yıpranmaya karşı koruma avantajına sahiptir. Ayrıca yanlışlıkla temas halinde fiş otomatik olarak MacBook'tan ayrılarak bilgisayarın düşmesini engeller. Örgülü olmasından ötürü bu kablo ayrıca bütünlüğünün uzun süre korunmasını sağlar.
Hızlı ve güvenli şarj

Mcdodo CA-1470 140W Magsafe 3 şarj kablosu, cihaz pilini hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlayan 140 W'a kadar güce sahip cihazların hızlı şarj edilmesini destekler. Ayrıca kullanım sırasında güvenliği sağlayan ve cihazları hasardan koruyan aşırı yük ve kısa devre korumasına sahiptir. Bu, onu rahatlık ve verimliliğe değer veren kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getirir.

Diğer Özellikler
Stok KoduMC-CA1470
Markamcdodo
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6921002614702
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.