Mcdodo HP-7881 Pro 2 TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık Siyah

Fiyat:
799,00 TL
İndirimli Fiyat (%12,5) :
699,00 TL
Kazancınız 100,00 TL

Mcdodo HP-7881 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık


Sadece 1 Kez Eşleme
Ürünün bluetooth bağlantısı, sadece bir kez yapılmaktadır. Bu sayede kutudan çıkardığınız an direkt bağlantı sağlanır. Her kullanımdan önce bağlantı kurmanız gerekmez. Kolay kullanım avantajı sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf imkanı sunar. Anında bağlantı, siz kapatmadıkça kesilmez.


Kulak İçi Tutturulan Tasarım
Kulak içi kullanım avantajı sayesinde ürünün kulaktan düşmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Kolayca kulağa yerleştirilir. Harekete bağlı olarak kulağa tutunur. Egzersiz sırasında kullanımı sırasında kulaktan düşme riski yoktur.


Tere ve Suya Dayanıklı
Egzersiz anında terden ya da sudan etkilenmez. Aynı zamanda kullanımı sırasında erkin hale gelen çelik korumalar, toza ve kire karşı tam koruma sunar. Kullanılmadığı zamanlarda da koruma sunar. Uzun ömürlü bir kullanım avantajına sahiptir.


Pil Durumunu Gösteren LED Işık
LED ışık rengine bağlı olarak şarj durumunu görebilirsiniz. Bu sayede beklemediğiniz anda şarjın bitmesi gibi durumlarla karşılaşmazsınız. LED ışık, aynı zamanda bluetooth bağlantısını da gösterir. Bağlantının gerçekleşmesi durumunda ışık rengi değişerek bağlantının değiştiğini haber verir.


Kablosuz Şarj Desteği
Kablosuz şarj sayesinde istediğiniz yerde, istediğiniz zaman şarj etme avantajına sahip olabilirsiniz. Hızlı şarj avantajı ile kullanıma hazır olması kısa sürer.


Yüksek Ses Kalitesi
Sesi yüksek biçimde yansıtması sayesinde kullanımı daha kolay hale gelir. Bas ve tizleri düzenler ve daha kaliteli bir kullanım avantajına sahip olur.

Diğer Özellikler
Stok KoduMC-HP7881
Markamcdodo
Stok DurumuVar
6921002678810
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.