Tenda AC8 AC1200 Dual-band Gigabit Kablosuz Router ve Access Point Mu-MIMO

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

TENDA AC8 AC1200 Dual-band Gigabit Kablosuz Router ve Access Point

AC8
AC8, fiber erişimi olan aileler için özel olarak tasarlanmış çift bantlı bir gigabit kablosuz router cihazıdır. 1000 Mbps'ye kadar bant genişliği erişimini desteklemek için gigabit bağlantı noktaları ile donatılmıştır. Çift bant 1167Mbps frekans sağlarken gigabit fiber ağını tamamen kullanır.Bu router daha iyi performans sağlamak için 28nm 1 GHz CPU ile donatılmıştır. Entegre çift bant teknolojisi sayesinde, 2.4GHz ve 5GHz sinyallerini bir Wi-Fi adı altında birleştirerek; 5GHz frekans bandı öncelik olarak ayarlanıp ve dinamik optimizasyon sistemi tarafından size daha hızlı sinyal frekansını otomatik olarak sağlar. Yeni tasarlanmış 6 dBi antenler, küçük ve orta boy evlerin kapsama gereksinimini karşılar. Ayrıca AC8 ayrıca geniş bant kullanıcı bilgilerinin otomatik aktarımını ve diğer özellikleri de destekler.
AC1200 Dual-band Gigabit Wireless Router
Sorunsuz İnternet Erişimi
AC1200 Dual-band Gigabit Wireless Router
Tamamen gigabit bağlantı noktaları ile tasarlanmış, 1000 Mbps'ye kadar bant genişliği erişimini destekler, Çift bant, 1167 Mbps erişim sağlar, gigabit fiberden tam olarak faydalanır.
Gigabit CPU
Realtek 28nm 1GHz Core işlemcisiyle ,% 40 artırılmış performans sunarken, Tüm veri akışlarını mükemmel bir şekilde ele alır ve sorunsuz internet deneyimi sunar.
Akıllı Trafik Önceliği
Entegre çift bant teknolojisi, 2.4GHz ve 5GHz'i bir Wi-Fi adı altında birleştirir; 5GHz frekans bandı öncelik olarak ayarlanır ve daha hızlı sinyal frekansı, dinamik optimizasyon sistemimiz tarafından size otomatik olarak tahsis edilir.
Otomatik Seçim
4 * 6dBi Harici Çift Bantlı Anten
4 * 6dBi Harici Çift Bantlı Antenleri sayesinde, 90 Metrekarelik alanı kapsayarak duvarlara iki katı nüfuz eder.4 * 6dBi harici çift bantlı antenlerle tasarlanan ve Beamforming sinyal izleme teknolojisiyle bir araya getirilen Wi-Fi sinyali, en iyi deneyimi sağlamak için doğrudan kullanıcının cihazına doğru bir demet halinde toplanır.
Akıllı Trafik Önceliği
İnternet sinyallerinin bulunduğu çevreyi otomatik olarak analiz ederek, Wi-Fi kanalını / bant genişliğini otomatik olarak optimize ederek sürekli optimum performans sağlayın.
IPv6 desteği ile, Virüs Saldırılarından Kaçının
IP adresi operatör tarafından rastgele atanır. Virüsler tarafından saldırıya uğramak zordur. Çevrimiçi işleminizi koruyun; Ayrıca, AC8, işlem süresini ve gecikmeyi azaltacak olan veri iletimini basitleştirir, daha iyi oyun deneyimi sağlar.
Artık Kurulum Yapmadan İnternet Erişimine Sahip Olabilirsiniz.
Yönlendiriciyi değiştirin, hesap şifresini hatırlamıyor musunuz? Yeni yönlendirme ayarlarının yüklenmesi karmaşık mı? AC8 en son hesap şifre taşıma fonksiyonu ile donatılmıştır, sadece WAN portunu bağlayın Eski yönlendiriciyi AC8'in LAN bağlantı noktasına bağlayın ve güç açıkken geniş bant hesap parolasını otomatik olarak kopyalayın, kurulum ayarları sorununu ortadan kaldırır.
Diğer Özellikler
Stok KoduTEN-AC8
MarkaTenda
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6932849428308
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.