Tenda PH3 AV1000 Gigabit HomePlug Powerline Adaptör Kit 300Metre

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

PH3    /    PowerLine Ağ Adaptörü    /    AV1000 Gigabit Powerline Adaptör Kiti
PH3 Düşük güç devre tasarımı sayesinde, tam performans çalıştığında dahi elektrik tüketimi 3.2W'den azdır. Ayrıca, en son akıllı algılama fonksiyonu ile PH3'e bağlı cihazlar kapatıldığında veya bekleme moduna alındığında, güç otomatik olarak normal moddan 0,36 W güç tasarrufu moduna geçerek güç tüketiminde % 88 oranında kadar tasarruf edebilirsiniz.

UHD Veri Akışı
PH3 AV1000 Gigabit Powerline Adaptör Kiti


UHD Veri Akışı için Gigabit Hız
Gelişmiş HomePlug AV2 teknolojisine sahip PH3, güç hattında 1000Mbps'ye kadar hızlı ve kesintisiz veri aktarımı sunar. Gigabit Ethernet portlarının kablolu aygıtlara entegrasyonu sayesinde tam Gigabit ağ sunmaktadır. Bu sayede 4K HD kalitesinde videoları kesintisiz ve çevrimiçi olarak rahatlıkla oynatabilirsiniz. İster çoklu ortam oynatıcılarında ister çevrimiçi oyunlarda dahi PH3, yüksek hızlı internet deneyimi sunar.


Elektrik hattı üzerinden internet sinyali aktarımı
Powerline teknolojisi sayesinde mevcut ağlarınız çoklu ortam ve veri akışlarında üst düzey vektör iletimini sağlamaktadır. Özetle PH3 ile prizin olduğu her yerde internete erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede evinizde ve ofisinizde kablosuz internet ağınızı kolayca genişletebilirsiniz.


Özenle Seçilmiş Malzemeler, Güvenli ve Emniyetli
Titiz çalışmalar ve en kaliteli materyal seçimleri sonucunda geliştirilen PH3, 300 metreye kadar kesintisiz, güvenilir, dayanıklı ve etkili veri iletim gücü sunar.
?  Broadcom Gigabit Powerline çipler ?  V0 sınıfı alev almaz yuva ?  Yenilikçi tasarımı sahip


Tak çalıştır kolaylığı ile internet ağınız anında hazır
Fabrika ayarlarında gelen eşleştirme özelliğiyle, yalnızca ağı otomatik olarak kurmak için prize takarak özel ayarlamaya gerek kalmadan zamandan tasarruf edin.


Akıllı güç tasarrufu, çevre dostu
Güç tasarruflu PH3'ün tam yük tüketimi 3.2W'den daha azdır.
PH3'e bağlı aygıt bulunmadığında switch, normal moddan bekleme konumuna geçerek 0.36W tasarruf sağlar. Normal moddan güç tasarruflu moda otomatik olarak geçildiğinde ise güç tüketimi %88 azalır.

Diğer Özellikler
Stok KoduTEN-PH3
MarkaTenda
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6932849433258
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.