TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24 PORT 10/100/1000Mbps SWITCH/ 4 SFP S

Fiyat:
1.461,33 TL
Havale / EFT:
1.446,72 TL
Sınırlı Sayıda

JetStream 24-Port Gigabit Smart Switch (4 SFP Slotlu)
Tüm Gigabit Ethernet portları ile tam hızda veri aktarımı sağlar, tamamen Gigabit
L2+ Özelliği ? Statik yönlendirme ağ kaynaklarının daha verimli kullanılabilmesi için dahili trafiği yönlendirmeye yardımcı olur
802.1Q VLAN içeren entegre edilmiş güvenlik stratejisi, Port Security ve Storm control LAN yerel alan ağınızın korunmasına yardımcı olur
L2/L3/L4 QoS ve IGMP gözetleme ses ve video uygulamalarını optimize eder
Dual IPv4/IPv6 stack ile IPv6 desteği, MLD gözetleme, IPv6 komşu algılama
WEB/CLI yönetim modları, SNMP, RMON ve Dual İmaj çok çeşitli yönetim özellikleri sağlar
Bu Ürün Ne Yapar
Yüksek performans, statik yönlendirme gibi güçlü L2 ve L2+ özellikleri, üst segment standartlarında Hizmet Kalitesi (QoS) ve kullanışlı güvenlik stratejileri sağlayan TP-LINK JetStream Gigabit akıllı anahtar T1600G-28TS, küçük ve orta ölçekli işletmeler için düşük maliyetli bir çözümdür. 24 adet gigabit RJ45 bağlantı noktasıyla ve 4 adet SFP yuvası ile donatılan T1600G-28TS birden çok kullanışlı özelliği destekler. Statik Yönlendirme, ağ kaynaklarının daha verimli kullanılması için dahili trafiği yönlendirmeye yardımcı olur. Fırtına kontrolü özelliği yayın, çok noktaya yayın ve bilinmeyen tek noktaya yayın fırtınalarına karşı koruma sağlar. Hizmet Kalitesi (QoS L2-L4 arası), verilerinizin daha hızlı ve daha sorunsuz aktarılması için geliştirilmiş trafik yönetimi yetenekleri sağlar. Dahası, SNMP,RMON ve Dual İmaj ile birlikte, kullanımı kolay web yönetimi arayüzü sayesinde, daha az aksama süresi ile, daha hızlı kurulum ve yapılandırma yapabilirsiniz. Düşük maliyetli L2/L2+ anahtarı ve gigabit yeteneği gerektiren çalışma grupları ve bölümler için TP-LINK JetStream Gigabit akıllı anahtar T1600G-28TS ideal erişim-uç noktası çözümü sunar.
 
Gelişmiş Hizmet Kalitesi - QoS Özellikleri
Sesi, veriyi ve video hizmetini tek bir ağda birleştirmek için, anahtar, zengin hizmet kalitesi(QoS) ilkeleri uygulamaktadır. Yönetici, sesin ve video görüntüsünün her zaman için net, pürüzsüz, kesintisiz ve gecikmesiz olmasını sağlamak için port önceliği, 802.1P önceliği ve DSCP önceliği gibi çeşitli yollarla trafiğin önceliğini belirleyebilir. Ayrıca Voice VLAN anahtar desteği ile birlikte, ses uygulamaları daha pürüzsüz daha sorunsuz bir performans sergiler.


Çok Sayıda Layer 2 Özellikleri
Daha fazla L2 anahtar uygulaması için, T1600G-28TS 802.1Q etiket VLAN, bağlantı noktası ayrıştırma, IP-MAC-Bağlantı noktası eşleştirme, port mirror, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation grubu ve 802.3x akış denetimi fonksiyonu da dahil olmak üzere L2 özelliklerinin tümünü eksiksiz bir şekilde desteklemektedir. Ayrıca, anahtar geri döngü algılama, kablo tanılama ve IGMP gözetleme gibi gelişmiş özellikleri ağ bakımı için sunmaktadır. IGMP gözetleme, anahtarın çok noktaya yayın akışını sadece uygun abonelere iletmesini sağlar. IGMP kısıtlama ve süzme ise yetkisiz çok noktaya yayın erişimini önlemek için her bir aboneyi bir bağlantı noktası düzeyinde kısıtlar. Dahası, T1600G-28TS, anahtar aracılığıyla dahili yönlendirme ile ağ bölümlendirmesi sağlamanın basit bir yolu olan L2+ özelliği olan statik yönlendirmeyi destekler ve daha verimli kullanım için ağ trafiğine yardımcı olur.

IPv6 Desteği
T1600G-28TS Dual IPv4/IPv6 Stack, MLD gözetleme, yol maksimum iletim birimi (PMTU) algılama ve IPv6 komşu algılama gibi çeşitli IPv6 fonksiyonlarını destekler. 
Üst Segment Yönetim Özellikleri
T1600G-28TS kullanımı ve yönetilmesi kolay bir üründür. T1600G-28TS, kolay anlaşılır web tabanlı grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) veya endüstriyel standart komut satırı arayüzü (CLI), SNMP (v1/2/3) gibi çeşitli kullanıcı dostu olan standart yönetim özelliklerini destekler ve RMON desteği anahtarın değerli durum bilgilerini taramasını sağlar ve anormal olaylarda tuzakların gönderilmesini sağlar. Ayrıca, T1600G-28TS, bir görüntünün kalitesi arttırılırken veya düşürülürken, aksaklığı en aza indiren dual Imaj özelliğini destekler.

Diğer Özellikler
Stok KoduTP-SG2424
MarkaTp-Link
Stok DurumuVar
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.